Що таке гнучка облицювальна цегла?

Серед різноманітності матеріалів для оздоблення будівель широку популярність завоювала гнучкий цегла. Це один з видів декоративної плитки, що зовні нагадує клінкерний камінь, хоча за структурою він близький до штукатурки на полімерній основі. Він також виробляється з полімерно-мінеральної сировини, що забезпечує високу стійкість до будь-яких кліматичних умов, хорошу еластичність та паропроникність.

Вы можете гибкий кирпич для внутренней отделки купить на сайте компании оп очень выгодной цене.

Класифікації

Виділяють 3 види гнучкої плитки під цеглу, що розрізняються маркуванням:

RF – розміри якої 240х65х4 мм (довжина, висота, ширина).

WF - 210х50х4.

НФ - 240х71х4.

Стандартний асортимент налічує 12 кольорів, але за бажання можна замовити цеглу іншого тону. Вартість індивідуальної партії буде дещо вищою, враховуючи її малий розмір, натомість власник отримає ексклюзивний варіант оздоблювального матеріалу.

Властивості та характеристики

Гнучка цегла має гарну зносостійкість. Завдяки основі з очищеного кварцового піску він, крім естетичної привабливості, що часто відзначається у відгуках, є абсолютно екологічним. Цим пояснюється популярність гнучкої цегли для внутрішнього оздоблення будівель, що вимагає особливої уваги до безпеки для здоров'я людей. Він дозволяє стінам "дихати", а поєднання еластичності матеріалу зі значною адгезією використовуваного при укладанні розчину забезпечує "рух" разом з будинком, наприклад, при усадці останнього. Фарбують цеглу спеціальними пігментами неорганічної природи, які стійкі до впливу ультрафіолету, що гарантує збереження вихідного кольору протягом тривалого періоду часу.

Сфера застосування

Дуже популярна гнучкий цегла для облицювання фасадів, тому що укладання проводиться навіть на стіни, вкриті тріщинами і мають нестандартні форми. Основа не важлива - виріб надійно кріпиться як на бетоні, так і на дереві, цеглині, фанері, штукатурці і так далі. Згідно з відгуками, воно також зарекомендувало себе при виконанні робіт з реставрації внутрішньої частини будівель, що пояснюється широкою різноманітністю тонів та фактур.

Гнучкі вироби укладаються так само, як і клінкерна плитка – на очищену суху поверхню у напрямку зверху донизу. Монтаж не є особливою складністю, тому легко виконується без залучення фахівців. Знадобиться лише будівельний ніж, рівень, олівець, клей на акрило-полімерній (наприклад - ElastoBrick-А 18) або полімерно-цементній основі (ElastoBrick-PS 350) і тонкий шпатель для його нанесення. Завдяки суттєвій гнучкості, цегла не деформується на будь-якій поверхні, актуальна для обробки складних елементів фасаду.

Плюси і мінуси

Серед переваг відзначають:

Тривалий період експлуатації досягає 25 років.

Стійкість гнучкого матеріалу до спалаху.

Простота монтажу.

Екологічна безпека.

Стійкість до стирання, механічних та кліматичних впливів.

Низька паропроникність.

Несхильність до впливу перепадів температур.

Відмінну гнучкість та міцність.

Серед недоліків, які періодично зустрічаються у відгуках покупців, — проблеми з очищенням. Гнучкі вироби буває складно відмити через їхню фактуру і неприпустимість використання для цієї мети миючих розчинів на основі з лугу, здатних роз'їсти захисний верхній шар.

Copyright © . All Rights Reserved