Що необхідно знати перед початком будівництва будинку

З чого починається будівництво будинку? З створення проекту спочатку в голові, а потім і на папері. Майбутні господарі починають із зусиллям гортати сторінки інтернет-порталів будівельної спрямованості. І кожен бажає знайти сумлінного підрядника і отримати найкращий будинок.

Качественная и надежная Армированная лента по самой лучшей цене вы купить можете на сайте компании.

Ви точно вирішили, що ваш будинок буде з дерев'яного бруса. В епоху, що постійно погіршується екології хочеться мати добротне, здорове житло. Власники заміських ділянок все більше вибирають дерев'яні будинки для постійного проживання.

Переваги будівництва під ключ

Скільки кубів бруса треба придбати, які технології застосувати. А може відразу замовити будівництво дерев'яних будинків під ключ або самому вийде дешевше

Навряд чи ви зможете самостійно зробити проект і організувати інженерні роботи: розрахунки матеріалів, прокладання водопроводу, каналізації і електропроводки, і інші тонкощі приватного будівництва

Буде потрібно багато інструментів і будівельної техніки. Фахівців доведеться наймати, шукати і закладати невизначену суму в бюджет.

Помилки в розрахунках можуть дорого обійтися згодом. Добре, якщо поставите стіну в іншому місці. Чи не правильно розрахований фундамент призведе до передчасного руйнування.

І якщо ви не досвідчений будівельник, краще довірити професіоналам. Все зроблять швидко з якісних матеріалів і дадуть гарантію.

Що необхідно знати, перш ніж замовляти дерев'яних будинків з бруса

Хочу красивий і затишний! Так хочуть більшість, але перед тим як дзвонити фахівця, ви повинні чітко розуміти, який будинок вам потрібен.

концепція будинку

Для постійного проживання або це дачний будиночок на сезон. Від цього сильно залежатиме вартість будівництва. Опалення не буде потрібно тягнути по всьому будинку, можливо застосовувати альтернативні методи обігріву. Фундамент так само зробити полегшеним.

Сантехніка

Наявність ванних кімнат скільки і на яких поверхах, це необхідно для обрахунку водопроводу і каналізації.

поверховість

Для житлового будови висотки не використовуються, будинок доведеться зводити не вище 2 поверхів. Можна запланувати великий підвал і побудувати будинок в один поверх. Позначити наявність мансарди, тераси, ганку. Загальну колірну гаму будови так само треба знати, колір даху і віконних рам.

Перед укладенням договору, фахівці приїдуть до вас на ділянку. Оглянуть грунт, підведення комунікацій, вислухають побажання і приступлять до створення проекту. Після всіх узгоджень і почнеться справжнісінька будівництво.

Особливе питання: оплата за весь період будівництва. Кращий варіант, коли гроші можна вносити поступово за частково зроблену роботу. Передоплату у розмірі 100% вносити ризиковано, різні форс-мажори можуть перешкодити здачі будинку в термін. Всі ці моменти повинні бути прописані в договорі.

Надійні будівельні компанії дорожать своєю репутацією і намагаються виконати всі роботи якісно. На сайтах повинні бути установчі документи, банківські реквізити і координати для зв'язку. І тільки тоді, ваш будинок в надійних руках.

Copyright © . All Rights Reserved