ЗАГАРТОВАНІ СКЛА ДЛЯ ДУШОВОЇ КАБІНИ ПРОТИ ЗВИЧАЙНИХ. ЯКЕ СКЛО ВИБРАТИ

Душові кабіни вже давно влаштувалися в домашніх санвузлах. Асортимент моделей від різних виробників величезний, причому покупець може знайти кабіну і відповідного розміру, і оптимальної геометрії, і навіть з тих матеріалів, які йому до смаку. Останній фактор багато ігнорують, насправді ж від грамотного вибору залежить як зручність користування обладнанням, так і його довговічність.

Душевые кабинки и перегородки из стекла рекомендую купить на сайте магазина.

СКЛО АБО ПЛАСТИК

Кілька десятків років тому в моду увійшли полімерні матеріали. Пластик використовувався повсюдно аж до початку нинішнього століття, але зараз все більше споживачів при покупці душових кабін віддають перевагу склу, незважаючи навіть на те, що ціна на моделі зі скляним огородженням вище, ніж на аналоги з пластика. Чому ж скляні душові кабіни здобули популярність? Вся справа в чудових особливості скла, яке:

відмінно зберігає зовнішній вигляд навіть після багаторічної активної експлуатації;

не мутніє з часом;

прекрасно миється;

п ротівостоіт зовнішніх впливів , не взаємодіє з побутовою хімією;

прекрасно почуває себе у вологому середовищі і при відносно високих температурах;

не утворює тріщин і відколів.

Не варто забувати і про те, що скло - матеріал натуральний і екологічний , воно не виділяє ніяких речовин навіть при нагріванні, а значить абсолютно безпечно для дорослих і дітей. До числа додаткових переваг скла можна віднести і його здатність піддаватися обробці - поверхня може бути прозорою або матовою, на неї може бути нанесений малюнок, а при необхідності цей матеріал можна зігнути , отримавши таким чином радісно стінки і дверцята для овальної або круглої душової кабіни.

ВИДИ СТЕКОЛ

Вивчаючи душові кабіни, ви напевно звернули увагу, що вони оснащуються найрізноманітнішими стеклами. До числа найбільш використовуваних рішень відносяться:

Звичайне скло.

Цей варіант найбільш економний . Звичайне скло завжди має привабливий вигляд, воно не піддається впливу миючих засобів і без проблем очищається в разі забруднень. Істотним мінусом звичайного скла є його крихкість, якщо воно розбилося, то утворюється безліч осколків з гострими краями, тому таке рішення не підійде для сімей з дітьми або тваринами.

Триплекс.

Триплекс - це скляний матеріал, який складається з двох і більше склеєних шарів скла, між якими прокладена прозора полімерна плівка. Така конструкція додає склу підвищену ударостійкість і шумоізоляційні властивості. Суттєва перевага триплекса - його здатність при розбиванні розсипатися на велика кількість дрібних осколків без гострих кінців. Ці властивості обумовлюють досить високу вартість душових кабін з триплексом .

Загартоване скло.

Загартоване скло являє собою звичайне скло, що минув особливу високотемпературну обробку. Після такої процедури матеріал набуває підвищену міцність і стає стійким по відношенню до перепадів температур. Як і триплексное скло загартоване при розбиванні утворює скляну крихту - якщо скло розбилося, то ви побачите, що воно розсипалося, утворивши частки з акуратними негострими краями.

БЕЗПЕКА

Загальновизнано, що ванна кімната - це одне з найнебезпечніших приміщень в квартирі, велика частина побутових інцидентів трапляється саме тут. І для того, щоб максимально убезпечити себе і домочадців, потрібно ретельно продумати, які прилади і конструкції повинні бути в санзуле.

Якщо ви вирішили встановити скляну душову кабін, то відразу відмовтеся від варіанту зі звичайним склом через його слабкості і небезпеки. Переважна більшість фахівців і звичайних споживачів прийшли до висновку, що оптимальним для будинку є загартоване скло , оскільки воно володіє відмінною міцністю при порівняно невеликій вазі. Триплексні конструкції мають трохи меншою прозорістю, але головне, в чому вони поступаються розжареного скла, - практичність. Якщо скло було виготовлено неякісно, то полімерна прошарок може з часом почати деформуватися, псуючи вид скла і знижуючи його надійність. Загартоване скло для душової кабіни ніколи не отримає подібних дефектів. Не останню роль відіграє і ціна - загартоване склопри чудових характеристиках коштує трохи дешевше триплексного .

Copyright © . All Rights Reserved