ВОДА В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Вода здатна оживити пейзаж, зробити його яскравим, ефектним. Дзюрчання води розслабляє і заспокоює ... Зрештою, недарма казали древні: можна нескінченно дивитися на те, як тече вода ...

Профессиональный ландшафтный дизайн в Киеве вы можете заказать тут на сайте, специалисты помогут вам определиться с выбором.

ОСВІТЛЕННЯ В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Освітлення присадибної території має не тільки декоративну і естетичну, але й практичну функцію. Продумана система розташування ліхтарів дозволить у вечірній час вільно пересуватися по ділянці, не боячись наштовхнутися на який-небудь об'єкт.

ЛАНДШАФТНИЙ ЗВУК

Яке значення звуку в ландшафтному дизайні? Насправді воно справді величезне. Існують природні звуки природи - дзюрчання струмка, шелест трав, спів птахів, що мешкають в чагарниках. Однак якщо присадибна територія для вас - в першу чергу місце розслаблення і відпочинку, то варто подбати про пристрій «звукового ландшафту».

МАЛІ АРХІТЕКТУРНІ ФОРМИ В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Малі архітектурні форми - справжня окраса ділянки, з їх допомогою можна перетворити будь-яку територію. Без них неможливо скласти проект ландшафтного дизайну території.

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Щоб ділянка виглядала привабливо, стильно - необхідно подбати про створення індивідуального проекту ландшафтного дизайну. Однак самостійно вирішити питання досить складно, слід знати безліч правил, враховувати наявні особливості.

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН БУДИНКІВ З ЦЕГЛИ

Будинок з цегли має високий ступінь міцності, довговічності, стійкості до впливу різних зовнішніх факторів. Популярність цегляних будинків постійно зростає, надійність таких будівель неможливо перебільшити.

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН БУДИНКІВ З БЛОКІВ

Будинок з бетонних блоків - відмінне поєднання оптимальної ціни і високої якості. Головні переваги блочних будівель - довговічність, простота і швидкість зведення, екологічність, висока ступінь тепло- і звукоізоляції, пожежостійкість. Будинки з блоків дуже популярні в сучасному будівництві.

ОЗЕЛЕНЕННЯ

Реалізація проекту ландшафтного дизайну в обов'язковому порядку включає роботи з озеленення та благоустрою території.

Copyright © . All Rights Reserved