Вибираємо дизельний генератор: на що звернути увагу

Хороший дизельний генератор - надійний і компактний пристрій, який дозволить організувати безперебійне електроживлення. При покупці подібного пристрою необхідно взяти до уваги деякі характеристики.

Заказать дизель генератор киев в любое удобное время по выгодной цене.

Який дизельний генератор вибрати

Бажаючим придбати таку техніку варто врахувати кілька характеристик:

Потужність. У генератора вона повинна бути вище потужності всієї підключеної техніки хоча б на 50 відсотків. Якщо мова йде про техніку індуктивного типу - слід розглянути більш потужні варіанти.

Умови експлуатації. Важливо брати до уваги зовнішнє середовище. Якщо обладнання буде використовуватися всередині будівлі - можна купити пристрій відкритого типу, а ось для роботи на відкритому просторі підійде генератор контейнерного типу.

Кількість фаз. Якщо мова йде про побутовий обладнанні, підійде однофазная техніка, а для промислового підприємства краще використовувати трифазні дизельні генератори .

Частота обертів двигуна. Якщо ж мова про інтенсивне використання - краще обзавестися низькообертовий обладнанням.

Генератор. Буває асинхронним і синхронним. Перший варіант необхідний для роботи в умовах, в яких необхідно точно підтримувати напругу, наприклад, при обслуговуванні медичної техніки. Синхронні моделі застосовуються в офісах.

Треба враховувати і час роботи генератора. Середній показник - кілька годин, але можна встановити більш місткий паливний бак, що дає можливість істотно збільшити термін роботи станції.

Потужність в техніки буває двох видів - номінальна і максимальна. Остання - гранична, яку пристрій може видати в короткий проміжок часу. Зазвичай вона перевищує номінальну на 10 відсотків. Не забувайте - навантажувати генератор на максимум можна. Якщо до електрогенератори підключають прилади, оснащені двигунами, варто перевірити пристрій на перевантаження. Суть тут в тому, що при старті будь-який мотор споживає значно більше електрики.

Що важливо враховувати при експлуатації генератора

У перші 50-100 годин роботи двигун повинен працювати на знижених навантаженнях. Це дозволить продовжити термін роботи генератора. Перевантаження генератора приведуть до підвищення витрати палива, появі нагару в камері згоряння. Все це істотно знизить термін роботи пристрою. Паливо для генератора треба використовувати якісне - тільки від перевірених постачальників. При роботі необхідно дотримуватися правил захисту від ураження струмом.

На ринку затребувані дизельні генератори різних виробників. Багато хто віддає перевагу техніку вітчизняного виробництва. Це легко пояснити - коштує вона менше, а відремонтувати її простіше. Причина проста - запчастини для ремонту знайти неважко, сервісні центри є в багатьох містах, так що техніку відновлюють оперативно.

Copyright © . All Rights Reserved