Етапи ремонту вітальні

Іноді ремонт в квартирі вдається виконувати частинами, пов'язано це може бути або із занадто високим бюджетом ремонту всієї квартири відразу, або з відсутністю необхідності проводити ремонт в інших кімнатах квартири.

На сайте здесь вы можете узнать как защитить себя от неправомерных действий хозяев арендуемой квартиры.

Ремонт вітальні кімнати, як правило, відбувається в кілька етапів, як, власне і будь-який інший ремонт. Перед початком ремонтних робіт необхідно буде розчистити ремонтовану площа від речей і меблів. Крісло Bona, якщо у вашій вітальні відведений куточок для ведення бізнесу на дому, слід також прибрати в іншу кімнату.

Тепер бажано визначитися з майбутнім дизайном вашої вітальні, якщо, звичайно, ви не плануєте всього лише змінити шпалери або побілити стелю. Якщо ви не відчуваєте в собі дизайнера, бажано скористатися послугами дизайнера-архітектора, який зробить для вас необхідний проект, згідно з метражу вашої кімнати.

На плані обов'язково повинна бути врахована розстановка меблів вашої вітальні, від чого буде залежати розташування розеток по периметру кімнати. Особливо це стосується варіанту, коли у вашій вітальні буде матися робочий куточок з комп'ютерним столиком або невеликий підставкою під ноутбук. Крісло Alia Chrome стане відмінним доповненням цього місця.

Потім визначтеся, якого виду ремонт ви збираєтеся проводити. Якщо мова йде про ремонт капітальному, то вам доведеться не просто переклеювати шпалери, але і міняти вікна, наприклад, замінювати старі рами на нові пластикові.

На особливу увагу заслуговує робота з стелями: якщо ви плануєте провести легкий косметичний ремонт, то досить буде лише замаскувати нерівності і тріщини стелі за допомогою штукатурки. У разі ж капітального ремонту, необхідно буде зайнятися такою процедурою як вирівнювання стелі, а, можливо, установку натяжних стель, які придбали надзвичайну популярність сьогодні.

капітальний ремонт і дизайн вітальніТе ж саме можна сказати і з приводу стін, в разі косметичного ремонту досить буде лише переклеїти шпалери, в той час як ремонт капітальний може містити в собі не просто вирівнювання стін, але і повну зміну покриттів. Наприклад, заміну шпалер на гіпсокартонні покриття або фарбування стін за сучасними технологіями.

Особливу увагу приділіть підлогового настилу. Якщо ваш бюджет на ремонт обмежений, можна зробити вибір на користь лінолеуму. У зворотному випадку в якості настилу на підлогу можуть виступати ламінат і навіть паркетна дошка, в залежності від вашого смаку і загального інтер'єру квартири.

Copyright © . All Rights Reserved