Електричні грилі у квартирі та на подвір

Завдяки компактній конструкції електрогриль може поміститися не тільки на газоні заміського будинку, а й у звичайній квартирі. Завдяки технічним характеристикам приладу можна готувати соковите м'ясо, смачні овочі, духмяну рибу та сосиски зі скоринкою з додатком мінімальних зусиль. 

Різновиди електричних грилів

Для того, щоб почати використовувати електричний гриль, потрібно мати під рукою лише розетку. Але треба розуміти, який тип грилю можна використовувати в приміщенні, а який тільки на вулиці. А саме, електрогрилі бувають:

  1. Стаціонарними. Такі моделі потребують підключення до трифазної електромережі, яка зазвичай є у комерційних приміщеннях, таких, як кафе і ресторани. Стаціонарні електрогрилі не підходять для використання у квартирі .через велике споживання енергоресурсів
  2. Переносні електрогрилі. Вони зручні, мобільні та не громіздкі. Поділяються на контактні та безконтактні і можуть використовуватись у житлових приміщеннях.

Термічна обробка їжі у цих двох різновидах електрогрилю проходить по-різному. У контактних моделях продукти безпосередньо торкаються поверхні, що нагрівається. У безконтактних приготування відбувається завдяки нагріванню повітря.

Електричний гриль Napoleon TravelQ PRO285E від Grill Shop

Технічні особливості електричних грилів

Окрім вище зазначених різновидів переносних електричних грилів, існує обладнання з іншими конструктивними особливостями. Від них залежать швидкість і якість приготування їжі. Серед найважливіших характеристик слід виділити:

  • Потужність. Чим потужніший гриль, тим швидше буде готуватися їжа.
  • Кількість ТЕНів. Чим їх більше, тим скоріше закінчиться приготування.
  • Розмір. Велика платформа дозволяє покласти більшу кількість продуктів.
  • Матеріал. Чим він якісніший, тим довше прослужить електрогриль.

Електричні грилі різняться за способом установки та варіантами конструкції: з ніжками або на колесиках, з кришкою чи відкриті. Додатково моделі оснащуються змінними пластинами, рухливими елементами шампурного, карусельного та планетарного типу.

Електричний гриль Char-Broil Patio Bistro 240 від Grill Shop

Покупка і доставка електрогрилів

Найкращі електричні грилі слід купляти в спеціалізованих магазинах, таких, як Grill Shop. За посиланням на сайт https://grillshop.com.ua/electric-grills.html ви знайдете широкий асортимент представлених там найпопулярніших моделей обладнання. Через кошик на сайті легко оформити замовлення в інтернет-магазині та сплатити за покупку карткою. 

Завдяки швидкій доставці електрогрилю додому можна вразити гостей смачними стравами і без кулінарних викрутасів та великих витрат.

Copyright © . All Rights Reserved