Чи варто купувати малогабаритну квартиру

Столичні власники пропонують різні варіанти компактної житлоплощі. Таку квартиру може придбати майже кожен покупець. Вона має площу 11 квадратних метрів, тому коштує недорого. До того забудовники пропонують також придбати квартири в розстрочку або в іпотеку.

Любите ставки на спорт, https://betcity.ru/ru/line/cybersport здесь вас ждут самые лучшие ставки.

Які підводні камені можуть виникнути при покупці маленької квартири

Такими компактними квартирами володіють деякі житлові комплекси в Києві. Люди швидше їх розкуповують, ніж просторе житло. Бувають такі комплекси, в яких не роблять прописки. Квартири створюються з колишніх офісних приміщень, тому відносяться до нежитлового фонду. Для того щоб їх зробити житловими, потрібно пройти через бюрократичні складнощі.

Крихітна квартира студія має маленькою площею. У забудовників однокімнатні квартири мають більше квадратних метрів. У деяких нових будинках використовується продумане планування з меблями, тому мешканець не буде відчувати в квартирі дискомфорт.

Але, покупці, вкладаючи гроші в будівництво таких квартир, підтримують забудовника, а потім хочуть швидко повернути свої гроші назад, продавши житло іншому покупцеві. Люди обурюються, тому що вони витрачають гроші на покупку житла, а держава не дає їм право в ньому прописатися. Такі квартири можуть використовуватися тільки для комерційних цілей. Наприклад, для здачі в оренду. Якщо оселитися в міні-квартирі зі своєю сім'єю, то прописати в ній не вдасться, навіть дітей.

Покупцеві краще шукати малогабаритну квартиру на сайті domria. Більше нікуди заходити не треба. Тут є все, що потрібно покупцеві нерухомості, а користувачі, які шукають жилі в Україні, можуть скористатися інформацією представленої на цьому сайті.

У маленькій квартирі добре жити тільки самотнім людям. Потрібно врахувати кожен ризик і мінус цієї квартири. Деякі люди дуже серйозно ставляться до неможливості зробити прописку. Кого-то ці питання зовсім не турбують. У будь-якому випадку необхідна перевірка забудовника на надійність, його фінансових можливостей і подальших планів на проживання. Потім вже можна буде діяти.

Переваги маленьких квартир

Невелика житлоплощу коштує дешево. Вона швидко продається і купується. Не треба багато платити за комунальні послуги. Чи не доведеться викликати клининговое агентство для миття вікон і прибирання кімнат.

Можна не витрачати великі суми на ремонт. Піде небагато оздоблювальних матеріалів. Ремонт з найдорожчих матеріалів буде дешево коштувати.

Не треба купувати багато меблів. Досить один раз відвідати меблевий магазин, щоб все купити. Тільки потрібно вибрати певний стиль.

Мінімалістське напрямок сьогодні дуже модне. Економно використовується простір, зберігаються ресурси. Можна створити капсульний гардероб. Заощадивши кошти на одяг, можна поїхати в туристичну поїздку.

Маленькі квартири дуже затишні. Раніше люди прекрасно жили в норах. А тепер живуть в комфортабельних приміщеннях і все ще чомусь незадоволені. Великі квартири мають запущеними кутами, курній темрявою в далеких кімнатах. Їх бояться всі оглядати, бо звідти доноситься якийсь скрип і шурхіт, як у фільмі жахів. Такого не виникає в маленьких квартирах. Вони не мають необжитих кутів.

Поселившись в компактному приміщенні, людина відразу замислюється про подорож. Він набуває нові знайомства, більше спілкується.

Не треба підтримувати ілюзію про домівку. Краще відмовитися від казанів, величезних холодильників. Досить буде офісного холодильника і мультиварки для підтримки здорового способу життя.

Copyright © . All Rights Reserved