Як знайти необхідну вакансію та роботу

Здобути другу (або третю) думка. Попросіть друзів або членів сім'ї переглянути ваше резюме та супровідний лист для помилок. Вони можуть вказувати на те, чого не вистачає, або предметів, які можна перефразувати. Ви можете зайти цікаві вакансії на http://jobsite.net.ua і отримати роботу свої мрії для саморозвитку і фінансової стабільності.

Якщо можливо, зверніться за порадою до людині, яка працює в тій області, на яку ви претендуєте. Також може бути корисно поговорити з рекрутерами або менеджерами по найму, так як вони знайомі з якостями і кваліфікаціями, які шукають роботодавці. Знайдіть посилання. Незважаючи на те, що вам, можливо, не потрібно відразу надавати список рекомендацій, має сенс заздалегідь зв'язатися з людьми, щоб дізнатися, чи вважають вони, що вони є професійною рекомендацією для вас.

Рекомендується забезпечити як мінімум три посилання. По крайней мере, дві з цих посилань повинні бути людьми, з якими ви працювали і які можуть говорити про вашу роботу.

Переконайтеся, що у вас є оновлена контактна інформація ваших посилань, включаючи поштові та електронні адреси, номер телефону, поточний назву і поточну компанію. Як тільки ви налаштували своє резюме та супровідний лист, прийшов час почати процес подачі заяви. Заявки зазвичай подаються одним з трьох способів:

Особисто. Принесіть пакет, що містить всі ваші матеріали, на робоче місце потенційного роботодавця. Рекомендується заздалегідь запросити найкращий час для доставки ваших матеріалів. Коли ви приїдете, попросіть поговорити з менеджером по найму і постарайтеся передати ваші матеріали їм особисто. Це дозволяє менеджеру по найму поставити особа на ім'я. Рекомендується одягнутися професійно і добре себе уявити.

В мережі. Онлайн-заявки розрізняються - деякі можуть попросити вас заповнити поля, в той час як інші можуть зажадати, щоб ви доклали PDF-файли вашого супровідного листа та резюме. Деякі компанії вимагають, щоб ви відправили свої матеріали по електронній пошті в їх відділ кадрів. Важливо дотримуватися вказівок - якщо вони просять вас відправити своє резюме в тілі листа, не відправляйте вкладення!

Поштою. Якщо потрібно, обов'язково вкажіть ім'я співробітника або менеджера з персоналу в усій кореспонденції. Переконайтеся, що у вас є правильна поштова оплата мати більшу вагу вашого пакета програми.

Copyright © . All Rights Reserved