​Сучасна сільськогосподарська техніка

Сучасна сільськогосподарська техніка та автономні транспортні засоби у сільському господарстві. Що вони можуть зробити? Сільськогосподарська техніка

Фермери та сільськогосподарські підприємці, як і промисловці, зацікавилися інтелектуальними рішеннями, що дозволяють раціоналізувати споживання засобів виробництва, контролювати врожай, тварин та техніку та водночас підтримувати прийняття виробничих та бізнес-рішень. Ви можете замовити трактори львів за самою вигідною та не дорогою ціною.

Сучасне сільськогосподарське виробництво відоме як «Сільське господарство 4.0» використовує безліч інноваційних технологій. Першими були програми підтримки прийняття рішень на фермах, які нині значно удосконалилися та доступні в Інтернеті.

Їх можна використовувати як із настільними комп'ютерами, так і з мобільними пристроями (смартфони, планшети). Вони все більше ґрунтуються на хмарних технологіях, які отримують дані від датчиків, розташованих у полях, тваринах чи машинах. Цей тип даних доповнюється зображеннями, отриманими з супутників і дронів, а також інформацією, введеною користувачем. На їх основі спеціалізоване програмне забезпечення визначає рекомендації щодо доз внесення мінеральних добрив або підщеп на гектар, які у вигляді так званих Карти внесення завантажуються в пам'ять бортових терміналів, що управляють роботою розкидачів добрив або сівалок. Ці машини мають рішення, які дозволяють працювати в автоматичному режимі на основі сигналу GPS.

Сільськогосподарська техніка та GPS-технології

Супутникові технології стали важливою віхою у розвитку сільського господарства, оскільки вони дозволяють із досить високою точністю вказувати географічне положення машини в режимі реального часу, тому її можна спрямовувати по заданій траєкторії в автоматичному режимі на основі сигналу GPS, з точністю до 2-3 см. об'єднання інформації про географічне розташування агрегату в полі з даними датчиків, розміщених на машині, створюються карти інформаційних ресурсів, наприклад, карти врожайності, отримані від зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів, завдяки яким фермер має доступ до інформації про мінливість урожайності на даній ділянці, він також може виділити менш продуктивні зони поля.

Copyright © . All Rights Reserved