Особливості штукатурки укосів

Під час заміни вікон часто доводиться здійснювати оштукатурювання укосів, так як це один з найефективніших способів ремонту дверних і віконних укосів. Для якісного і правильного штукатурення віконних укосів вам потрібно буде «озброїтися» шпателем, штукатуркою і іншим будівельним інвентарем.

Також під час ремонтних робіт застосовують куточки перфорованого типу, які використовуються для формування правильних і прямих кутів по краях. Приступаючи до оштукатурювання, необхідно встановити маячки по периметру рами, які використовуються в якості направляючої конструкції. Після монтажу пластикового вікна, можна приступити до установки жалюзі. Величезний вибір подібних конструкцій представлений на сайті, де можна купити вертикальні, горизонтальні, тканинні ролети та інші типи жалюзі. Після установки кріпильних елементів для сонцезахисних конструкцій можна зайнятися оштукатурюванням укосів.

Сьогодні рекомендуємо кращі авіаквитки онлайн купити на сайті сервісу PROIZD™.

Під час ремонтних робіт вам потрібно буде підготувати цементний розчин, для чого використовують перфоратор. Безпосередньо перед оштукатурюванням потрібно буде підготувати укіс, який очищається від старого оздоблювального матеріалу і пилу. Для того щоб позбутися від старого шару штукатурки використовують молоток і ломик. В кінці укіс потрібно буде промити водою. Далі підвіконня накривають плівкою, а віконні рами обклеюють скотчем. Під час робіт потрібно буде час від часу міняти плівку і скотч, причому це робиться до повного висихання грунтовки, який покривається робоча поверхня перед оштукатурюванням.

Після грунтування потрібно буде почекати поки висохнуть укоси. На цьому етапі готуються куточки, які фіксуються з внутрішньої сторони. Щоб вони підходили точно за розміром необхідно заздалегідь виміряти внутрішню поверхню укосу. Далі виміри переносяться на куточки. Таким же методом вимірюються зовнішні частини укосів.

На наступному етапі приступаємо до замішування штукатурки, для чого суха порошкоподібна суміш розлучається в необхідних пропорціях з водою. Як правило, весь процес приготування штукатурки вказується на упаковці будівельної сухої суміші. Для розмішування оздоблювального матеріалу використовують перфоратор, який оснащується насадкою потрібного розміру і форми. Розчин заважає кілька разів з невеликим інтервалом між розмішування. Готова суміш не повинна бути занадто густий або рідкої. Штукатурка наноситься по всьому периметру робочої поверхні внахлест.

Copyright © . All Rights Reserved