Особливості монтажу двоконтурного газового котла
Сьогодні опалювальні котли використовуються не тільки для обігріву приміщень, а й для нагріву води. До таких установок відносять двоконтурні котли опалення, які можуть встановлюватися на стіну і тим самим економлять простір. Серед величезної кількості видів опалювальних агрегатів найпопулярнішими вважаються газові, так як вони мають високий рівень ККД, простотою в обслуговуванні і тривалим експлуатаційним терміном.
Двоконтурний котел настінний поєднує в собі дві функції: нагрів води і обігрів приміщення. Завдяки такому агрегату вам не нудно буде окремо купувати і встановлювати бойлер. Монтаж газових котлів повинен виконуватися тільки фахівцями, що мають ліцензію на здійснення своєї діяльності. Незважаючи на це, ви можете самостійно виконати ряд підготовчих робіт. Купити двоконтурний газовий котел можна від компанії «Термодинаміка», яка пропонує своїм клієнтам якісне опалювальне обладнання.
Що стосується конструктивних особливостей, то двоконтурний котел має п'ять труб, кожна з яких призначена для виконання конкретних завдань: труба для гарячого водопостачання, газова труба, труба з теплоносієм і так далі. Установка газового котла здійснюється згідно з правилами і вимогам СНиП. Необхідно відзначити, що поряд з газовими котлами сьогодні для опалення будинків використовують парогенератори, які в якості палива застосовують водяну пару, нагрітий до певної температури. За доступною ціною купити парогенератор від компанії «Термодинаміка» в м Єкатеринбург можна за допомогою мережі, де представлений великий вибір опалювального обладнання.
В наши дни рекомендуется покупать авиабилеты онлайн в сервисе PROIZD™ недорого и с гарантией.
Що стосується монтажу газового котла, то приміщення, в якому він буде стояти, має добре провітрюватися і мати вентиляцію, при цьому дверний проріз повинен в ширину становити не менше вісімдесяти сантиметрів. Також вона повинна мати вікно і найкраще, якщо воно буде пластикове, щоб його можна було залишити на провітрювання. Для горіння газу потрібна вентиляція, представлена отвором близько восьми сантиметрів квадратних на один кіловат потужності котла. Також вам потрібно буде подбати про спорудження димоходу. Для обігріву будинку найчастіше використовують котли потужністю до сорока кіловат, для чого підходить димохідна труба діаметром сто тридцять або сто сімдесят сантиметрів.
Газопровід монтується з металевих труб, а для підключення котельні установки до магістралі використовують гофровані трубні вироби. Котел в обов'язковому порядку обладнується автоматикою теплової і струмового захисту. Монтувати котел в підвалі можна тільки за умови проживання в приватному будинку, так як в міських квартирах в підвалах завжди сиро і немає системи вентиляції. Котел також забезпечується лічильником витрати газу, а в приміщенні повинен встановлюватися трубопровід для холодної води. Що стосується обробки котельні, то її стіни вирівнюються і оштукатуриваются.