​Яка бруківка краще і надійніше

Яка бруківка краще і надійніше

Якщо ви плануєте класти плитку біля приватного будинку, цікавитеся, яка бруківка краще, зверніться до фахівців нашої компанії. Це допоможе дізнатися, дізнатися більше про тротуарну плитку - розміри та інші особливості. Якісна та стильна бруківка доступна до замовлення онлайн за доступною і вигідною ціною.

Яку бруківку вибрати для приватного будинку найкраще.

Думаючи, яку бруківку вибрати для приватного будинку, вивчаючи наші пропозиції, ви відзначите, що у продажу є два види матеріалу. Вони відрізняються технологією виготовлення, отже, мають і різні особливості.

Перший варіант - вібролітая плитка. Технологія її виготовлення передбачає змішування всіх складових шляхом вібрації на спеціальному столі. В процесі не застосовується дороге устаткування, та й саме виробництво не передбачає складних етапів. Це дає можливість встановлювати на матеріал невисоку ціну. Але при доступній вартості він відрізняється хорошими показниками міцності і твердості, які можна зіставити з тими ж характеристиками звичайного асфальту. Саме тому вибролитая плитка стає для двору приватного будинку чудовим рішенням. Вона легко витримує вагу людей і легкого транспорту. До того ж, матеріал має більш презентабельний вигляд, ніж аналог, виготовлений методом вібропресування, представлений в достатній кількості колірних рішень. Крім того, плитка для доріжок і майданчиків може мати різний формат:

8 цегли;

бруківка;

квадрат Краківський;

павутинка;

12 цеглин;

Каліфорнія;

«Антик»;

«Хвиля» і т.д.

Розбираючись, як вибрати тротуарну плитку, обов'язково враховуйте стиль виконання. Від цього залежить привабливість прибудинкової території. Додатково дивіться на товщину матеріалу. Чим вище будуть навантаження, тим більші її показники потрібні.

Також у продажу є вибропрессованная плитка. Вона виготовляється практично так само, як вібролітой аналог, тільки в виробництві використовуються і спеціальні преси. Завдяки такій особливості матеріал виходить дуже міцним і довговічним. Він не боїться морозу, температурних коливань, високих навантажень. Але і вартість вибропрессованной бруківки вище, ніж в попередньому варіанті. До того ж, вибір варіантів виконання дещо менше. Тому такий матеріал рідко використовують в приватних домоволодіннях. Він в основному застосовується, як тротуарна бруківка в громадських місцях. Але якщо у вас є бажання, звичайно, можна укласти плитку і на власному подвір'ї. Вона прослужить довгий час, зберігаючи первозданні характеристики.

Copyright © . All Rights Reserved