Як знайти і вибрати дизайнера для ремонту квартири

До вибору дизайнера потрібно підійти дуже серйозно і грунтовно. Це також, як вибрати собі лікаря для операції. По суті, так і є: операція, тільки вже не з вами, а й з вашою родиною, і результат цієї дії дуже важливий - адже в цьому новому просторі ви будете жити.

Мы предлагаем качественный Ремонт квартиры под ключ в г. Зеленоград выполним работу на высоком уровне и по низкой цене.

Отже, з чого почати вибір:

1. Дізнатися, де і коли проходять тематичні виставки по дизайну інтер'єрів. На них ви зможете познайомитися з роботами різних дизайнерів, з ними самими, порівняти рівень майстерності.

2. сарафанне радіо. Рекомендації друзів і знайомих - один з найвірніших способів знайти «свого» дизайнера.

3. Пошук через інтернет самостійно з подальшим особистим знайомством в офісі дизайнера. Саме там ви зрозумієте його підхід до роботи і загальну творчу атмосферу в колективі.

Дизайнерський ремонт квартири - від ідеї до виконання

Чи потрібен вам дизайнер інтер'єрів і скільки він коштує?

Для початку роботи з дизайнером необхідно:

1. Скласти технічне завдання, на основі якого він буде планувати і поєднувати ваші бажання зі своїми вміннями та професіоналізмом, що за підсумками стане проектом. У ТЗ повинно бути зазначено:

- необхідну кількість приміщень (наприклад: три спальні, кухня-їдальня, вітальня, два гардероба, два санвузли);

- кількість членів сім'ї із зазначенням статі, віку і фізичних можливостей (це важливо, якщо в приміщенні буде проживати людина з обмеженими можливостями);

- захоплення сім'ї та кожного її члена;

- улюблена колірна гамма кожного члена сім'ї;

- обов'язково потрібно вказати, що категорично неприйнятно або без чого ви не уявляєте собі своє нове житло. Наприклад: обов'язкова наявність боксерської груші. Або: ми не користуємося біде, тільки гігієнічний душ.

2. Вказати терміни, в які ви плануєте почати і закінчити ремонт.

3. Сума, яку ви готові витратити на обробку, меблі, сантехніку і т. Д. Якщо ці питання вам незрозумілі, то необхідно буде самостійно або з дизайнером проїхатися по магазинах до початку проекту, щоб зорієнтуватися за вартістю.

Якщо ви виконаєте ці три пункти, то професійного дизайнера з великим досвідом роботи буде зрозуміло, як створити для вас простір функціональне, затишне, з модними тенденціями в інтер'єрі. І вписане в бюджет, звичайно ж!

Copyright © . All Rights Reserved