Як вибрати й купити котел електричний двоконтурний

Електрокотли центрального опалення мають ряд переваг. В першу чергу варто відзначити низькі експлуатаційні витрати. Сама покупка також не дорога в порівнянні з такими рішеннями, як твердопаливні опалення, яке вимагає вкладень не тільки в котел, а й створення котельні. Електрокотли також дешевше газових. Вибрати й купити котел електричний двоконтурний можна онлайн на сайті e-kotly.in.ua за найвигіднішою і не дорогою ціною, без накруток і переплат. У них також є те перевага, що в разі дефекту заміна деталей не призведе до значного зменшення наших кишень.

Чому варто вибрати саме цей вид опалення?

На самому початку необхідно розвіяти міф про те, що опалення електрикою вимагає значних грошових витрат. Що ж, електричні котли - завдяки дуже точної системі управління - можуть працювати за більш вигідним, більш дешевим тарифом. Важливо відзначити, що ми підтримуємо моделі навіть далеко від дому. У них є модуль GSM, а також Wi-Fi, які дозволяють дистанційно керувати пристроями і регулювати рівень температури. Крім того, якщо відбудеться збій, ми будемо повідомлені - повідомлення буде відправлено на наш мобільний телефон. До переваг електрокотлів можна віднести ще й естетичний зовнішній вигляд. Пристрої цієї марки доступні в надзвичайно ергономічних і компактних розмірах. Також слід підкреслити, що вони характеризуються дуже високим ККД, що становить 99,5%.

Характеристики продукції

Магазин пропонує однофункціональні і двофункційні котли. Перші відповідають за опалення, другі - за нагрів і підігрів води для побутового споживання. Варто зазначити, що котли можуть бути як основним джерелом тепла в будинку, так і додатковою функцією для інших типів опалення, наприклад, будучи резервом енергії для сонячних систем в ситуації, коли інсоляція підтримувалася на дуже низькому рівні. Електричні котли центрального опалення прекрасно взаємодіють з тепловими насосами, камінами з водяною сорочкою, твердопаливними котлами, а також з вищезгаданими системами, що працюють на сонячній енергії. Мають чотирикратну захист від перегріву і запобіжний клапан.

Copyright © . All Rights Reserved