Як вибрати гарний гербіцид

Боротьба з бур'янами - один з основних засобів захисту рослин в сучасному сільському господарстві. Бур'яни вражають всі види культур, і їх зростання сприяє не тільки зниженню висоти і якості врожаю. Бур'яни є господарями багатьох шкідливих комах і патогенних грибів, які підстерігають бур'яни між появою сходів. Ось чому так важлива правильна боротьба з бур'янами. Ви можете замовити ефективний досходовий гербіцид за доступною і недорогою ціною.

вибір спрея

Щоб вибрати гарне обприскування дводольних бур'янів, спочатку варто знати, з яким противником ви маєте справу і на яких культурах буде застосовуватися препарат. З бур'янами борються по-різному в зернових культурах, ріпаку або папілярних рослинах і по-різному в садових культурах. У разі однорічних бур'янів і насіння дводольних бур'янів ефективні як позакореневе, так і грунтові препарати. З іншого боку, для багаторічних бур'янів, які вже розростаються, слід використовувати селективні або вибіркові препарати для обробки листя.

обприскування грунту

Грунтові препарати діють на насіння і сходи бур'янів в грунті. Їх можна використовувати до і після посіву врожаю. Таким чином можна боротися з такими дводольними бур'янами, як: герань, морські зірки, незабудки, обійми, вероніка і т. Д. Щоб він був ефективним, він повинен виконуватися при певних погодних умовах. В ідеалі температура грунту повинна бути вище мінімальної температури проростання, а грунт повинен бути досить вологою для перенесення активного інгредієнта до проростають насіння бур'янів. Коли грунт дуже суха, активні речовини не переносяться до коріння бур'янів, тоді як при занадто сильному зрошенні активна речовина буде змито в грунт, поза досяжністю коренів бур'янів.

позакореневе обробка

Позакореневе обробка дводольних сорняковОбично він не обтяжений такими суворими погодними обмеженнями, як обприскування грунту, але і в цьому випадку обробки слід проводити відповідно до рекомендацій. Залишається доступним велику кількість активних інгредієнтів з різними механізмами дії, призначених для боротьби з бур'янами в різних умовах. Для повної боротьби з усіма стерньовими бур'янами найкраще підходить неселективний гербіцид, такий як гліфосат. У свою чергу, в посівах конкретних культурних видів краще використовувати препарати, що діють вибірково.

Copyright © . All Rights Reserved