Як оформити спальню в екостилі

Які б не мав переваги в оформленні інтер'єру власник квартири, його спальня повинна бути комфортною і затишною, щоб в ній можна було добре відпочити і розслабитися після важкого трудового дня. Саме тому до вибору оздоблювальних матеріалів для спальної кімнати потрібно підходити дуже ретельно. Оскільки для спальні підходять спокійні і непомітні кольори, дерев'яні меблі і текстиль з льону, то варто більш детально розповісти про те, як же оформити цю кімнату в екостилі.

Купить авиабилеты вы можете на сайте быстро и надежно.

Правила оформлення

Натуральність, простота і функціональність - ось основні відмінні риси екостилю. Саме тому, вибираючи колір стін, підлоги і стелі, потрібно звертати увагу на ту палітру кольорів, яка властива природі. Для оформлення спальної кімнати в екостилі можна використовувати білий, коричневий, зелений, оливковий, пісочний, кавовий, теракотовий і блакитний кольори. При цьому потрібно уникати занадто яскравих і кислотних відтінків, віддаючи перевагу спокійним і заспокійливим квітам.

Для того щоб втілити екостиль в інтер'єрі спальні, не потрібно витрачати багато грошей, адже:

стелю можна обробити звичайної білої побілкою або викласти панелями з пробки, а ось гіпсокартонні і натяжні стелі в стилістику не вписуються;

стіни можуть бути теж оштукатуреними, пофарбованими або Обілення. Вибираючи шпалери для спальні, слід віддати перевагу паперовим, а не вінілових шпалер;

підлога може бути дерев'яним, також можна використовувати керамічну або кам'яну плитку.

Меблі повинна бути простою і природною форми, добре вписуються в інтер'єр спальні крісла з ротанга і жалюзі з бамбука. У екостилі цінується простір, тому ні в якому разі не можна допускати великого нагромадження меблів і різних декоративних елементів. А зробити приміщенню затишним допоможуть штори і лляні скатертини, квіти в горщиках і рамочки для фотографій.

Copyright © . All Rights Reserved