Як мотоциклістам підвищити свої шанси вижити

Готуй сани влітку, а воза взимку. Та ж історія і з екіпіровкою. Тим, хто зважився в наступному сезоні осідлати двоколісний транспорт, про мотозащіте можна починати замислюватися вже зараз. Коштує вона недешево, але їздити без неї, особливо новачкам, не рекомендується. Ми відвідали спеціалізований магазин, щоб з'ясувати якомога більше нюансів вибору мотоциклетної екіпіровки. Крім того, ми підберемо мотозахисту мандрівникові, "спортсмену", міському піжонові, а також порахуємо, у скільки обійдеться мінімальний набір для першого виїзду.

Отличную Купить мотоэкипировку вы можете купить на сайте магазина.

При виборі екіпіровки новачки часто роблять помилки, після яких різні інтернет-майданчики (на кшталт нашого "мотобазарі" ) поповнюються оголошеннями про продаж тих чи інших злегка старих або навіть нових елементів захисту. Людина купує шолом, не знаючи нюансів, потім розуміє, що купив не те, - і змушений його продавати, як правило за нижчою ціною. Тому до вибору екіпіровки потрібно підходити з такою ж ретельністю, як і вибору мотоцикла.

Ще одна велика помилка - їзда без екіпіровки, тільки з шоломом. Ось, наприклад, відео, в якому хлопець падає з мотоцикла без екіпіровки. Швидкість зовсім невелика. Мотоцикліст зміг встати, підняти мотоцикл і повернутися додому. Ще непогано відбувся! Але все тіло в крові і опіках, шкіри місцями немає - гоїтися це буде довго. А якби швидкість була вище? М'ясо, вибачте, стерло б до кістки.

Екіпірування, звичайно, не панацея від усіх бід, але вона значно підвищує шанси вижити і уберегтися від серйозних травм. Навіть після невеликого падіння можна виїхати з місця ДТП в кареті швидкої допомоги повністю в крові і зеленці, а можна просто струсити пил з екіпіровки, підняти мотоцикл - і поїхати далі.

При виборі мотозахисту насамперед потрібно відштовхуватися від того, байк-якого типу у вас буде, як ви збираєтеся його використовувати. Наприклад, шкіряний комбінезон і інтеграл будуть дуже дивно виглядати на ендуро. І не просто дивно виглядати, але і їздити по бездоріжжю влітку в шкірі ви довго не зможете. Мотозахисту повинна підбиратися під певні умови експлуатації.

Copyright © . All Rights Reserved