Я​к вибрати блок живлення

Як вибрати блок живлення. Одним з найменш цікавих, але найбільш важливих компонентів ПК є блок живлення. Звичайно, комп'ютери працюють на електриці, і це не забезпечується безпосередньо від стіни до кожного компоненту в корпусі комп'ютера. Ви можете замовити силовий кабель на http://mpka.com.ua/partnership/ за самою вигідною та доступною ціною. Замість цього електрику направляється від змінного струму (AC), що надається енергетичною компанією, в постійний струм (DC), який використовується компонентами ПК при необхідному напрузі.

Спокусливо купити будь-який блок живлення для вашого ПК, але це не мудрий вибір. Джерело живлення, який не забезпечує надійне або чисте харчування, може викликати цілий ряд проблем, включаючи нестабільність, яку складно визначити. Фактично, несправний використовуватися різні джерела живлення часто викликати інші проблеми, такі як випадкові перезавантаження і зависання, які в іншому випадку можуть залишатися загадковими.

Тому ви захочете приділити вашому джерела живлення стільки ж часу і уваги, скільки і вашому ЦП, графічного процесора, ОЗУ і опцій зберігання. Вибір правильного джерела живлення забезпечить вам найкращу продуктивність і допоможе забезпечити надійність на весь термін експлуатації.

Ціни і наявність обговорюваних продуктів були точними на момент публікації, але можуть бути змінені.

Вихідна потужність: скільки вам потрібно? Хоча є кілька важливих факторів, які слід враховувати при виборі джерела живлення - як і у випадку з кожним компонентом ПК, - виявити один з найбільш важливих факторів дуже просто. Вам не потрібно проходити тести або читати огляди, щоб знати, скільки потужності вам потрібно. Щоб використовувати інструмент, вам потрібно вибрати компоненти з розкривних списків для кожної категорії. Наведений вище інструмент містить новітні опції для центрального процесора (CPU), материнської плати, графічного процесора (GPU), оперативної пам'яті (RAM) і багато чого іншого. Незважаючи на те, що інструмент не заглиблюється в деталі кожного компонента, він робить це там, де це необхідно, і усуває здогади при визначенні того, скільки енергії вам потрібно.

Наприклад, якщо ви збираєте (або купуєте) ПК з процесором серії Ryzen7, графічним процесором Nvidia GeForce RTX 2060, 16 гігабайтами (ГБ) оперативної пам'яті, що складається з двох стійок ємністю 8 ГБ, твердотілим накопичувачем на 256 ГБ (SSD) і жорсткий диск ємністю 1 ТБ 7200 об / хв (HDD), тоді рекомендується потужність 576 Вт. Ви можете вибрати 600-ватний блок живлення, щоб бути в безпеці - і покупка відповідного варіанту - всього лише одне натискання кнопки.

Copyright © . All Rights Reserved