Вибираємо тип унітазу: на підлозі, підвісний або приставних?

Задумали ремонт, і черга дійшла до санвузла? Що в першу чергу потрібно вирішити для себе? Визначитися з видом унітаза. Сучасний ринок сантехніки пропонує не тільки традиційні підлогові унітази , а й підвісні і приставні . Який з них краще? І на що звернути увагу ретельному покупцеві?

Купить комплект подвесной унитаз вы можете на нашем сайте, гарантируется качество товара.

Традиційна простота: унітаз підлоговий

Якщо приміщення санвузла не обмежує Вас малими розмірами, а Ваша родина - прихильники класики, можна зупинитися на підлоговому унітазі. До такого виду сантехніки ми звикли. Він приваблює своєю простотою в експлуатації і обслуговуванні. Для його установки не потрібні спеціальні пристосування. Комунікації не приховані: якщо бачок потече, Ви тут же побачите це. У той же час підлоговий унітаз можна легко замінити: цілісності ремонту це не порушить. До слова, такі моделі найбільш популярні, а тому і випускаються в безлічі колірних рішень. Також можна вибрати підлоговий унітаз з різними варіантами приєднання бачка. Традиційно він може кріпитися до основи чаші за допомогою болтів. Є варіант моноблока: бачок і основна частина невіддільні. Третій тип - унітаз і бачок закріплюються окремо і з'єднуються за допомогою спеціальної труби.

«Ширяюча» сантехніка: унітаз в «повітрі»

Якщо ж захотілося ноу-хау, і Ви не боїтеся можливих проблем з ремонтом комунікацій, можна вибрати підвісний унітаз. Такі унітази з'явилися досить недавно, в 80-х роках минулого століття, але швидко поширилися і на квартири, і на приватні будинки, і на офіси. Він зробить Ваш маленький санвузол просторим і легким. Ще одні з переваг:

Підвісна конструкція сильно полегшує господаркам прибирання приміщення. Запорошене «минуле» за самим унітазом залишилося позаду, не потрібно піклуватися про бруд, яка накопичується на стику підлогового унітазу і статі.

Заощадить нерви такий унітаз і господареві будинку. Псувати дороге підлогове покриття він не буде: адже він не стоїть на підлозі, а кріпиться до стіни за допомогою металевої арматури.

Класики підвісний унітаз не поступається ні в довговічності, ні в надійності зливного механізму, та й особливого догляду він не потребує.

До слова, за ціною така сантехніка, в основному, не відрізняється від звичайної.

З побоюванням до цієї конструкції «люди в тілі» можуть не належати: він витримає до 400 кілограм навантаження.

Ось тільки незадоволених нарікань від комунальників при поломці такого унітазу, думається, не уникнути. На їхню думку, підвісний унітаз порушує перше правило сантехніки: комунікації перестають бути легкодоступними, так як бачок, і всі інші складові, крім самої чаші, приховані. Правда, з іншого боку, для дизайну кімнати такий мінімалізм тільки плюс. І ремонт проводиться досить просто, в декоративної стінці робиться люк або дверці, яка практично не видно, але дає доступ до інсталяції і всіх її елементів. Також підвісні унітази мають спеціальний захист від затоплення статі: якщо тиск води в бачку збільшиться, то вода автоматично буде направлена в чашу, тобто почнеться змив.

Приставний унітаз: між покриттям і підвісним

Ще одна новинка, яка цілком може зайняти місце між цими двома видами сантехніки, - унітаз приставний . З одного боку, звичний монтаж чаші унітазу: кріпиться вона до підлоги. З іншого - як і в підвісному унітазі, бачок прихований. Ще один плюс - лаконічна форма, яка не може не радувати віддають перевагу ергономічний дизайн. До того ж, декоративна панель, що приховує комунікації, може заховати від цікавих очей дефекти на стіні, якщо такі раптом виникнуть при монтажі. Як і у випадку з підвісним унітазом приставних вимагатиме трудомісткого ремонту, якщо зробити декоративну панель глухий. Щоб уникнути неприємної процедури демонтажу всієї перегородки, можна просто залишити в ній дверцята, яка допоможе легко полагодити вийшли з ладу деталі.

Таким чином, якщо вважаєте за краще не створювати зайвих проблем в ремонті і не в Ваших цілях заощадити простір в санвузлі, вибирайте класичний підлоговий унітаз. А ось цікавим рішенням для любителів мінімалізму в просторі стане підвісний унітаз. Для тих же, хто не любить кардинальних змін, але в той же час бажає привнести нововведення, підійде приставний унітаз. Вибираючи унітаз, основним завданням потрібно ставити не один фактор: і розмір приміщення, і колірну гамму, і тип монтажу. Справа за Вами, але новинок боятися не варто. Якість - ось, про що не забувайте.

Copyright © . All Rights Reserved