​Важливість очищення та обслуговування каналізації

Що ви використовуєте щодня, але рідко думаєте про збирання? Ми підемо першими… СТОКИ!

Ваші стоки використовуються кілька разів на день, і ми можемо посперечатися, що ви навряд чи думаєте про їх регулярне очищення.

Ми активно виступаємо за підтримку чистоти та регулярного обслуговування ваших стоків (як у каналізації, так і в зливових стоках!). Ми часто стикаємося з проблемами дренажу, які можна було б запобігти за допомогою регулярного очищення та огляду. Чищення каналізації в приватному будинку, квартирі багатоквартирного будинку чи офісі можна замовити на https://domslugba.com/ua/lutsk/services/chishchennia-kanalizatci-31068.html за самою вигідною та доступною ціною.

Нижче ми перерахували основні способи підтримки каналізації в чистоті та техобслуговуванні, а також причини, за якими варто стежити за цим.

Переваги регулярного очищення каналізації

Якщо ви міститье свої труби та каналізацію в чистоті, ви можете запобігти виникненню безлічі проблем, коли ви найменше цього очікуєте. Є безліч причин підтримувати чистоту каналізації, ось лише деякі з них ...

Зменште ризик блокування

Зменшіть запахи навколо вашого приміщення

Зменшити ризик аварійних викликів сантехніка

Збільште термін служби ваших стоків та труб

Підтримка максимальної продуктивності дренажного потоку

Щоб переконатися, що ваші труби можуть залишатися максимально чистими та «здоровими», виконайте такі дії!

Як ви можете запобігти засмічення каналізації

1. Слідкуйте за тим, що змиваєте

Переконайтеся, що у ваші раковини та басейни змиваються лише нетоксичні рідини (без твердих речовин!).

Додаткова порада: інвестуйте в решітки для сміття у своїх раковинах, щоб запобігти змиванню сміття, та переконайтеся, що у ваших ванних кімнатах є гігієнічні баки.

2. Не використовуйте хімікати

Це може бути нелогічним, але деякі хімічні речовини для очищення каналізації можуть викликати більше проблем, ніж вирішити. Вони можуть бути дуже токсичними і можуть завдати шкоди людині, яка їх використовує, навколишньому середовищу і, можливо, вашим трубам, якщо вони використовуються неправильно. Через високий вміст кислоти або лугу в цих хімікатах вони можуть спричинити ерозію дренажних труб. Краще довірити використання цих хімікатів досвідченому фахівцю.

Copyright © . All Rights Reserved