Трохи про дитячу творчість

Діти це квіти життя. Але виховувати дитину - це одне з найскладніших занять в світі. Малюки пізнають світ з нуля, а це значить, що тільки від батьків залежить, як вони будуть пізнавати цей світ і яким вони будуть його бачити. Однією з найважливіших складових дитячого розвитку і виховання є розвиток творчого потенціалу. Навіть якщо малюк виросте фізиком чи математиком, якими б точними науками він не займався, дитина повинна мати хоча б крапельку творчості в своєму житті. Творчість необхідно кожному: в якості хобі, роботи або відпочинку душею і тілом.

Здесь вы сможете найти товары для творчества в томске огромный выбор и низкая цена.

Які ж умови потрібно створити для оптимального розвитку творчих здібностей у дітей?

На це питання немає однозначної відповіді, але ряд рекомендацій психологи все ж дають. Познайомимося з найбільш доступними з них. Американський психолог Дж. Сміт, автор праці, присвяченого формуванню творчих здібностей у дітей, дає такі рекомендації:

1. Необхідно дотримання фізичних умов. Це передбачає, що у дітей є доступ до матеріалів для творчості і можливість в будь-який момент ними користуватися. Якщо ці умови важко забезпечити будинки, дайте дитині можливість відвідувати дитячий центр творчості, де панує атмосфера розуміння і турботи.

2. Дотримання умови «безумовного прийняття» - це має на увазі можливість самовираження в спробах творчості і відсутність страху негативної оцінки своєї праці.

3. Дотримання умов психологічних, суть яких в тому, що малюк або дошкільник творить в стані розкутості і свободи завдяки підтримці дорослими її творчих починань.

Забезпечивши ці основні умови, дорослий повинен брати активну участь у розвитку творчих здібностей дитини.

Copyright © . All Rights Reserved