Що таке композитні двері

Композитні двері - досить новий, дещо незвичний, але вже затребуваний тип дверної продукції. Штучно створений матеріал - композит - складає основу всієї конструкції, саме тому завдяки ряду власних фізико-хімічних властивостей наділяє її значущими перевагами.

На этом сайте вы сможете найти супермаркет дверей киев у нас огромный выбор и выгодная цена.

Що таке композит

За своєю суттю композитний матеріал являє собою з'єднання декількох компонентів, що володіють різними властивостями. При цьому, один з компонентів створює так звану матрицю, а другий виступає в якості армуючого елемента. Механічні характеристики отриманого матеріалу залежать від ступеня домінування його складових, правильності їх вибору і виду технології суміщення. Результат таких дій - неоднорідний, прогресивний з величезним потенціалом матеріал.

Особливість композитного матеріалу полягає в його здатності об'єднувати позитивні властивості вихідних компонентів з одночасним виключенням деяких недоліків. Наприклад, композит дозволяє значно знизити вагу конструкції, підвищити хімічну стійкість, удосконалити теплоізоляційні властивості. Саме тому існує можливість виготовлення такого матеріалу з необхідними для подальшої експлуатації властивостями.

Конструктивні особливості

Конструкція композитної двері являє собою каркас, з двох сторін облицьований оздоблювальними панелями і заповнений зсередини поліуретановою піною. Матеріал для виготовлення каркаса - спеціальний композитний полімер, міцний, щільний і абсолютно нечутливий до вологи. Облицювальні панелі - це композит під назвою GlassReinforcedPolyester, відрізняється високою міцністю і твердістю. Піна, заповнюючи внутрішній простір, виступає в якості тепло- і звукоізоляції. Крім того, вона не робить негативного впливу на організм людини, оскільки в складі піни відсутня фреон.

Геометричні розміри композитних дверей практично не мають обмежень. Двері можуть бути одно- або двостулкових, відкриватися назовні або всередину, виготовлятися повністю глухий або частково заскленої. Для зовнішніх дверей в якості скляних вставок монтують склопакет з вітражем. Це не тільки красиво і виразно, але і максимально ефективно з точки зору теплозбереження.

Основні характеристики

Комбінування властивостей різних компонентів, що входять до складу композитного матеріалу, проводиться з єдиною метою: отримати вдосконалений за своїми якостями продукт. І це не тільки фізичні, механічні або хімічні особливості, але і естетика, зовнішня виразність, можливість широкого вибору текстури і колірної гами.

Одна з основних особливостей композитної дверей складається в універсальності її застосування. Конструкція однаково надійна як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Крім того, вологе середовище, перепади температур, сонячний ультрафіолет не роблять ніякого впливу на експлуатаційні властивості і тривалість служби дверного блоку. Згодом він не деформується, не втрачає яскравості відтінку, що не піддається псуванню, в тому числі і механічних пошкоджень.

Позитивними сторонами використання композиту є абсолютна невибагливість у догляді, висока хімічна стійкість, низька теплопровідність, відмінна звукоізоляція, привабливий і різноманітний дизайн. Але і це далеко не все. Надійність і міцність, композитних дверей, їх стійкість до різних подряпин і вм'ятин зайвий раз підтверджує факт 25-річної гарантії від виробника.

Copyright © . All Rights Reserved