Паркани з дерева на дачних ділянках

З давніх-давен люди будували паркани навколо своїх володінь. І одним з перших матеріалів для їх зведення була деревина. Саме рукотворне огорожу символізувало захист будинку і прилеглої території.

Узнать, что такое карвинг вы можеет на сайте прям сайчас.

У сучасному світі відгородження своєї ділянки кілька втратило своє пряме призначення, і є, скоріше, декоративним елементом.

Причому кожен власник підшукує той матеріал, який буде найбільше гармоніювати з основним стилем ландшафту і садового дизайну.

І дуже часто паркани на дачних ділянках зводяться саме з натурального дерева. У даній статті розглядаються питання облаштування і типів дерев'яних парканів навколо заміських територій дач і будинків.

Огорожа з натуральної деревини - це декоративний елемент, який легко вписується в будь-який ландшафтний дизайн. Натуральна деревина залишається найпопулярнішим матеріалом, який використовується у всіх сферах життя людини.

Тут і меблі, і предмети побуту, і столові прибори. Та й сам будинок часто будується з дерева, а також, звичайно ж, огородження по периметру ділянки у вигляді паркану. Але, як і будь-який інший матеріал, дерево має позитивні і негативні властивості.

Основні переваги дерев'яного паркану:

природний екологічний матеріал для будівництва;

поєднання з навколишнім світом і створення затишної домашньої обстановки;

хороша ремонтопридатність (замінити або відремонтувати будь-яку деталь можна самостійно);

деревина відмінно покривається будь-яким лако-барвистим матеріалом;

простота виготовлення;

доступність і відносна дешевизна будматеріалу;

при правильній експлуатації дерев'яну огорожу прослужить довгі роки;

природна краса дерев'яної конструкції створює зовнішню привабливість.

Однак є і негативні риси у такої споруди:

тривала експлуатація можлива при постійному дбайливого догляду, ремонту та періодичному фарбуванні;

дерев'яну огорожу менш надійне, ніж металеве або кам'яне;

деревина є пожежонебезпечним матеріалом.

Минув той час, коли паркани часто-густо виготовляли тільки з паркану. Зараз дизайнери придумали величезну кількість різноманітних видів огорож з натурального дерева. І тільки від фантазії власника і від функціонального призначення залежить загальний вигляд забору і ділянки в цілому.

Copyright © . All Rights Reserved