Оздоблення сучасної квартири

Напередодні нового року хочеться знати, які кольори в інтер'єрі будуть модними і на які види обробки потрібно орієнтуватися, щоб йти в ногу з часом. Останнім часом дизайнери зі світовою популярністю тримають курс на індивідуальність і використання екологічно чистих матеріалів. Минулі недавно в декількох європейських країнах міжнародні виставки підтвердили це ще раз.

Здесь вы сможете найти на выгодных условиях Отделка квартир под ключ в Москве по низкой цене и за короткое время.

для декорування стін

Кольори в інтер'єрі Кераміка

Плитка і мозаїка - чудові представники екологічної настінного обробки, актуальності яких можна позаздрити. У новому році законодавці дизайнерської моди знову пропонують використовувати ці матеріали для створення ексклюзивних інтер'єрів. Що стосується текстури, в тренді камінь, дерево і глянець.

Зображення тварин, рослин, пейзажі - ідеальне рішення для декорування стін в новому сезоні. Сучасні цифрові технології дозволяють створювати розкішні шпалери і масштабні фотографії. З їх допомогою можна вигідно обіграти простір, створити ілюзію присутності представників тваринного світу в приміщенні. Головне правило при використанні такого декору - міра. Варто переборщити - і концепція буде зіпсована.

шляхетна шкіра

Цей матеріал для оформлення свого житла використовували ще наші предки в далекому минулому, а нам залишається повертатися до витоків. Дизайнери прекрасно знають, як можна такою обробкою перетворити приміщення, не ризикуючи власним здоров'ям, тому їх нова пропозиція на прийдешній рік - шкіряні плитка та стінові панелі. Теплі відтінки забезпечать кімнаті затишну атмосферу.

текстильна оббивка

Декоративні тканини, запропоновані дизайнерами інтер'єру, - досить сміливе і незвичайне рішення. Такий аналог паперових шпалер неодмінно припаде до душі тим, хто втомився від усього традиційного. Текстиль чудово замаскує дрібні дефекти стін і забезпечить приміщень царську розкіш.

Паперові обоіНатуральное дерево, камінь і цегла

Є вільне місце в будинку? Чому б не зайняти його оригінальною композицією з дикого каменю, цегли, морської гальки і справжніх дерев'яних колод? Частинка природи посеред домашнього комфорту - таке цікаве рішення дизайнери пропонують на наступний сезон.

Оздоблення з рельєфною текстурою

Якщо набридла гладка стінна обробка, в новому році її можна замінити оригінальними стіновими панелями або плиткою з 3D-ефектом. При цьому для створення стильного інтер'єру матеріал може імітувати що завгодно, починаючи з металу і закінчуючи деревом.

практичний ламінат

Чи не змогли пройти дизайнери інтер'єру повз ламінату, який добре виглядає і на стінах, і на підлозі. Перевага віддається варіантам, що імітує дерево. Це черговий доказ того, що фахівці приділяють багато уваги природних матеріалів для підлогових покриттів.

Дотримуючись всього вищепереліченого, можна створити в своєму Жиль неординарний і в той же час дуже затишний інтер'єр.

Copyright © . All Rights Reserved