Облицювання стін керамічною плиткою

Завдяки великому переліку достоїнств, якими володіє керамічна плитка, вона до цих пір є одним з найбільш поширених матеріалів, використовуваних в будівництві і ремонті. Цей будівельний матеріал вогнетривкий, вогнестійкий, міцний. Поєднання таких природних компонентів як глина, вода і вогонь, вже викликає довіру і впевненість в успіху будівельного процесу. Крім того, високотемпературна обробка керамічної плитки значно зменшує виділення шкідливих речовин, що сприятливо впливає на навколишнє середовище.

На сайті Kg.ua вас чекають найголовніші теми країни.

Найбільш часто керамічна плитка застосовується на кухні, передпокої або коридорі, а також в санвузлах. Гігієнічність, водостійкість, легкість в прибиранні роблять плитку оптимальним і практичним матеріалом для цих приміщень.

Виготовляють керамічну плитку шляхом пресування, лиття і пресування. Сам процес виробництва полягає в випалюванні плитки при дуже високих температурах. Крім того, виробництво також має кілька особливостей, деякі види матеріалу покриваються глазур'ю перед випалюванням, інші ліплять, тільки потім застосовують глазур і обпалюють ще раз. Чим більше повторюється процеси випалу і покриття глазур'ю, тим вищими стають головні якості плитки - зносостійкість і вологостійкість. За видами плитка ділиться на підлогову і облицювальну (настінну). Плитка на підлогу володіє найбільшою міцністю, в зв'язку з цим виготовляють її товщі і, як правило, великих розмірів. Облицювальна (настінна) плитка набагато тонше і легше, оскільки не піддається великим навантаженням в процесі експлуатації. За формою плитка також буває декількох варіантів, найпопулярнішими є квадрат і прямокутник. Зустрічаються і складні форми, наприклад, «провансальська», «мавританська».

Вся корисна інформація, що стосується плитки, її виробництва, видів, форми, Фільонка , відвідайте магазин плитки - там знайдеться все. Наприклад, на упаковці плитки для підлоги буде вказано зображення ступні на чорному тлі, настінна плитка буде позначена малюнком кисті руки, про морозостійкості розповість сніжинка, про великий зносостійкості - малюнок ступні на заштрихованном тлі.

Copyright © . All Rights Reserved