Догляд за газоном навесні - аерація, вичісування, укочування

Догляд за газоном навесні - дуже відповідальний етап, який починати потрібно відразу після того, як остаточно зійде сніг. Як тільки земля трохи підсохне, необхідно приступати до роботи.

На этом сайте вы сможете найти всё про Уход за газоном https://odessa.uhod.ua/uhod-za-gazonom-odessa.html очень много интересной информации.

Для того, щоб газон викликав справжнє захоплення, належить дійсно багато роботи в плані догляду.

Весняний догляд за газоном включає наступні етапи роботи:

Укочування газону навесні

Навіть на самому кращому газоні за зиму можуть з'явитися вм'ятини і купини. Що зібралися взимку волога може нанести шкоду Вашому дерну. Особливо часто це відбувається, якщо взимку були, то сильні морози, то раптові відлиги. У таких випадках процес підмерзання змінюється оттаиванием верхніх шарів грунту. В результаті чого утворюються купини трави, і коріння можуть відриватися від живильного шару.

Тому фахівці радять в якості догляду проводити укочування газону, в результаті якого утворилися купини щільно притискаються до землі. Вважається, що цей процес сприяє кращому укоріненню і проростання молодої трави. Проводять укочування газону спеціальним катком. Укочувати бажано в одному напрямку і в один прохід. Однак, слід сказати, що укочування газону проводять тільки тоді, коли поверхня дерну досить просохне.

Багато садівники взагалі не роблять укочування газону, і в багатьох випадках вони мають рацію. Наприклад, для дорослого газону з гарною кореневою системою цей етап догляду взагалі не потрібен. Також, якщо зима пройшла без сильних температурних перепадів, можна цілком обійтися і без укатки газону.

Copyright © . All Rights Reserved