​Архітектурні проекти

Архітектурні проекти є одними з основних документів, без яких неможливий жоден приватний будинок. Що вони містять? Чим архітектурний проект відрізняється від будівельного проекту? Обговорюємо найважливіші питання, які можуть бути цікавими майбутнім інвесторам. ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ КИЇВАВІАПРОЕКТ являє собою послуги зі створення індивідуального проекту (ескізний, архітектурний і робочий), на підставі якого в подальшому будуть здійснюватися всі будівельні роботи.

Проект будинку є невід'ємною частиною документації, яка потрібна на будівництво нерухомості. Він містить інформацію про технологію, за якою буде побудований будинок, а також проекції, технічні креслення та докладний опис будівлі. Проекти поділяються за різними критеріями – клієнт може визначитись із готовим проектом для адаптації або замовити індивідуальний. Інша класифікація передбачає розподіл проектів на архітектурні та будівельні. Ми розберемося із цим питанням у цій статті.

Що таке архітектурні проекти?

Архітектурні проекти будинків, також відомі як архітектурно-будівельні проекти, було визначено у Законі про будівництво. Відповідно до положень Закону, вони визначають «функцію, форму та структуру будівлі, її енергетичну та екологічну цінність». характеристики та запропоновані необхідні технічні та матеріальні рішення, що показують принципи ставлення до навколишнього середовища».

У тому числі можна назвати індивідуальні архітектурні проекти, тобто. документи, виконані на замовлення конкретного інвестора. У такому проекті планування приміщень, поверховість, використовувана технологія, наприклад, що дозволяє побудувати пасивний будинок або енергоефективний будинок, а також тип будівельних матеріалів та інших елементів індивідуально узгоджуються із забудовником. клієнта, завдяки чому він дуже впливає на остаточний вид будівлі.

У свою чергу готові архітектурні проекти — це документи, підготовлені з розрахунком на масові продажі. Готові архітектурні проекти, звичайно, можуть бути адаптовані до потреб конкретного інвестора.

Чим архітектурний проект відрізняється від будівельного проекту?

Багато клієнтів, приступаючи до пошуку проекту власної мрії, задаються питанням, у чому різниця між архітектурним та будівельним проектом. Не всі усвідомлюють той факт, що ці поняття не співпадають, і інвестори часто використовують їх як взаємозамінні.

Відповідно до чинного законодавства архітектурний проект є частиною будівельного проекту, тобто. розробки, збірника документів та проектів, що підлягають юридичному затвердженню. Згідно з нещодавно зміненими правилами, будівельний проект повинен включати:

план забудови ділянки або території.

архітектурно-будівельний проект,

технічний проект,

заява дорожнього адміністратора про можливість з'єднання ділянки з дорогою - у разі нерухомого майна, яке вимагає цього,

необхідні укладання, домовленості, дозволи.

Copyright © . All Rights Reserved