6 порад, як вибрати дитячий ігровий комплекс для дачі

Вибір дитячих ігрових комплексів справа непроста: так багато різних пропозицій, що просто очі розбігаються! Навіть простий ігрове містечко може бути і дерев'яним, і металевими, і пластиковим. Може бути в простих комплектаціях і складатися з гірки і дитячих гойдалок. А може бути з безліччю додаткових ігрових аксесуарів.

На этом сайте вы сможете найти игровую площадку для вашего ребенка https://playgrounds.com.ua/ на выгодных условиях.

Для невеликого простору підійдуть компактні дитячі ігрові майданчики, на більшій території можна дати волю фантазії у виборі ігрового комплексу для дитини.

бюджет

Визначте свій бюджет, який ви готові виділити на обладнання дитячої ігрової зони на дачній ділянці. Після того, як він буде прорахований, ви можете перейти до проектування місця під майданчик.

2 місце

Визначте місце, куди ви розмістите дитячий ігровий майданчик. Виміряйте ділянку і визначте, яка кількість його площі ви можете відвести під дитячу площадку. Не забудьте врахувати необхідну зону безпеки ПОСИЛАННЯ по периметру всього ігрового комплексу.

3. Комплектація

Базові складові практично будь-якої дитячої площадки - це гірка й гойдалка. Пропонуємо вам розширити базову комплектацію і включити туди такі елементи як скеледроми, рукоходи, гойдалки у вигляді шин на ланцюгах, мотузкові сходи, пісочниці, вежі, штурвали, пожежні жердини, біноклі та багато іншого.

Найпростіший спосіб визначитися з комплектацією - орієнтуватися на дитину яким він є зараз. Для спокійного малюка, люблячого тихі гри більше підійде ігровий комплекс із закритим нижнім рівнем у вигляді будиночка - місце для усамітнення і тематичних ігор. Для активного екстраверта, який має намір запрошувати до себе на ігровий майданчик всіх сусідських дітлахів, більше підійде конструкція з відкритим ігровим простором. І пам'ятайте: коли дитина підросте - можна сміливо поміняти дитячі гойдалки на дорослі, а також підібрати нові елементи, які замінять вже звичні (і, до речі, через рік повернути на свої місця старі гойдалки теж може виявитися сюрпризом для дітей :)

4. Матеріал

Виберете матеріал, з якого буде побудована ваша дитячий ігровий майданчик. У більшості випадків дитячі майданчики виготовляються з дерева, яке є екологічним і надійним матеріалом. Такий майданчик відмінно підходить і для ігор взимку під час морозу. Як варіант, можна облаштувати дитячий майданчик з металу або пластику. Пам'ятайте, що всі деталі повинні бути безпечні для дітей - ніяких гострих кутів, ніяких відкритих елементів, куди можуть потрапити дитячі пальчики!

5. Самостійна установка

Перш ніж встановити дитячий ігровий майданчик, огляньте всі її складові, прочитайте інструкцію по збірці і використання, рекомендації по установці, подивіться відео. Встановлювати велику ігрову площадку в поодинці може виявитися досить важким завданням, так що саме час покликати друзів або звернутися за допомогою до фахівців.

6. Установка силами фахівців

Якщо ви замовляєте установку у фахівців, переконайтеся, що до моменту доставки майданчики, місце її установки підготовлено, розчищено та вирівняно. Ігровий комплекс можна встановлювати на газон, але в цілях безпеки, а також збереження гарного зовнішнього вигляду, рекомендується покласти спеціальне Амортизуюче покриття.

Copyright © . All Rights Reserved