РЕМОНТ В КЛАСИЧНОМУ СТИЛІ

Класичний стиль десятки років не втрачає своєї привабливості і ніколи не виходить з моди. У ньому все гармонійно і вишукано. Сучасна класика поєднує в собі простоту і елегантність, витонченість і практичність.

На сайте вы можете купить виниловые перчатки отличного качества.

Classicus - перекладається з латині як зразковий, першокласний. Як і інші стилі, класика має свої переваги, особливості та характерні риси:

велика кількість світла і простору;

симетрія в обробці і інтер'єрі;

м'які колірні рішення;

дорогі меблі з натуральних матеріалів;

вишуканий текстиль;

витончені аксесуари.

Обов'язкова умова оформлення інтер'єру - центральне світло. Зазвичай це багатоярусні люстри з підвісками з кришталю або декоративного скла. Найвигідніше класичний стиль виглядає в просторих квартирах з високими стелями.

Сучасний класицизм допускає використання передових технологій: систем «розумний дім», карнизів з електроприводом, теплих підлог. Важливо, щоб всі нововведення були завуальовані і не кидалися в очі.

КУХНЯ

Дизайн класичної кухні має на увазі затишок, функціональність і практичність. Концепція оформлення кухні в класичному стилі може відрізнятися химерністю і розкішшю або залучати стриманістю і лаконічністю. Стіни фарбуються або обробляються декоративною штукатуркою, облицьовуються дерев'яними панелями або обклеюють дорогими шпалерами.

Оштукатурені стелі можуть прикрашатися ліпниною. Для просторих кухонь підійдуть багатоярусні конструкції з підсвічуванням.

Кухонні меблі вибирається масивна, з натурального дерева, а стільниця - з природного або штучного каменю. Кухонні гарнітури включають буфети і серванти з заскленими дверцятами. Вся побутова техніка прихована в шафах. Окрасою кухні може стати стильний текстиль на вікнах, скатертини, керамічна або порцеляновий посуд.

СПАЛЬНІ

Для класичної спальні вибирається світла колірна гамма: бежева, кремова, пісочна, оливкова і деякі інші.

Центральним предметом інтер'єру є масивна ліжко темного або світлого дерева з високим м'яким узголів'ям. Іншими елементами меблів можуть бути тумби, шафа, затишні крісла або пуфи, витончений комод або журнальний столик.

Для оздоблення стін підійдуть дорогі паперові або текстильні шпалери, венеціанська штукатурка. Стелі можуть бути багатоярусними гіпсокартонними або натяжними на тканинній основі.

Стіни і стелі прикрашаються ліпниною, розетками, молдінгами, декоративними пілястрами або колонами. Для покриття підлоги підійде натуральний паркет з рослинним або геометричним орнаментом.

Обов'язковий атрибут спальні - дорога багатоярусна люстра. У такому ж стилі вибираються бра, настільні лампи або свічники.

Розкішної класики притаманні багатошарові портьєри з ламбрекенами, різноманітними подхватами, кистями, крученими шнурами. З аналогічної тканини виконуються покривала, що закривають ліжко до самої підлоги, подушки різних розмірів і валики.

Як декор спальної кімнати можуть виступати дзеркала в позолочених рамах, картини, скульптури і статуетки. Внести елементи тепла і затишку допоможуть ворсисті килими з непомітним візерунком.

ВІТАЛЬНІ

У класичному стилі вітальня є головною і найбільшою кімнатою в будинку. Тут приймають гостей і збираються для сімейних посиденьок. Нерідко вітальні суміщають в собі функції столових.

Центральним місцем вітальні може виступати камін, великий овальний стіл, м'який куточок для відпочинку. Стіни класичної вітальні обробляють різними декоративними штукатурками, обклеюють шпалерами або фарбують в кольори теплого спектру.

Для обробки стель нерідко використовується розпис, ліпний декор або широкі карнизи.

Ідеальний підлогу для вітальні - художній паркет з цінних порід деревини. Може використовуватися покриття з полірованого мармуру або граніту.

На стелі обов'язково розташовується об'ємна розкішна люстра.

Прикрасять вітальню вітражі, картини, великі підлогові вази.

Copyright © . All Rights Reserved